espabanner
ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΤΗΝ TODAY GROUP Α.Ε.

ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

Μπες κι εσύ στην today ομάδα!

Εάν σου αρέσει να μαθαίνεις και να εξελίσσεσαι, αγαπάς τον καλό καφέ και τη συναναστροφή με τον κόσμο, γίνε κι εσύ μέλος της πιο κεφάτης ομάδας της πόλης!

Παρέχουμε:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Πλήρη ή μερική απασχόληση
  • Εκπαίδευση
  • Δώρα / Προνόμια
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

Επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη προηγούμενη προϋπηρεσία σου.

Αποστολή βιογραφικών στο email: [email protected]

ΚΩΔ. Θέσης: STORES_23

ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ TODAY GROUP

Η TODAY GROUP A.E. που εδρεύει στην Ανατολική Θεσ/νίκη αναζητά για τη στελέχωση του τμήματος μηχανογράφησης της:

ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΟ – ERP Consultant

Αρμοδιότητες:

  • ERP Consulting (ENTERSOFT ERP)
  • Windows Server & SQL Server Administrating
  • Τήρηση και καταγραφή αρχείου πάγιου εξοπλισμού
  • Παροχή on-site & remote υποστήριξης στα σημεία της επιχείρησης
  • Παρακολούθηση τεχνολογικών εξελίξεων, προτάσεις αναβάθμισης πληροφοριακών συστημάτων
  • Έρευνα αγοράς και παραγγελιών πληροφοριακού εξοπλισμού για τις ανάγκες της εταιρίας
  • Επικοινωνία με εξωτερικούς συνεργάτες για θέματα μηχανογράφησης

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Εργασιακή εμπειρία 2 ή 3 ετών σε τμήμα μηχανογράφησης ή υποστήριξης
  • Πτυχιούχος ΑΕΙ/ΤΕΙ/IEK Πληροφορικής ή Προγραμματιστών ή Μηχανικών Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση του Entersoft ERP (EBS, CRM, Mobile) σε παραμετροποίηση και customization
  • Γνώσεις SQL scripting, VB Scripting, XML
  • Καλές γνώσεις λειτουργικών συστημάτων (Windows, Windows Server, active directory κλπ)
  • Καλή γνώση τοπικών, ασυρμάτων δικτύων και Internet
  • Γνώσεις παραμετροποίησης - υποστήριξης iPhone, Android, PDA
  • Καλή γνώση Excel, Word & Outlook
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Οργανωτικότητα, μεθοδικότητα και συνέπεια
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους)
  • Κάτοχος Ι.Χ. μεταφορικού μέσου

Επιθυμητά προσόντα:

  • Γνώσεις διάγνωσης και αποκατάστασης βλαβών IT υποδομής (vm servers - βάσεις δεδομένων, printers)
  • Εμπειρία σε τμήμα μηχανογράφησης εταιρείας στον χώρο της εστίασης

Προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Πλήρης και σταθερή απασχόληση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Διαχείριση του συνόλου των λειτουργιών του καταστήματος
Διοίκηση προσωπικού καταστήματος (κατάρτιση βαρδιών/ προγράμματος εργασίας, καλλιέργεια ομαδικού πνεύματος, ανάπτυξη τεχνικών πωλήσεων  εργαζομένων, αφομοίωση εταιρικής κουλτούρας)
Εξυπηρέτηση πελατών & διαχείριση επικοινωνίας ή παραπόνων
Παρασκευή ροφημάτων & ειδών κρύας/ ζεστής κουζίνας
Διαχείριση ταμείου & παρακολούθηση οικονομικών δεικτών καταστήματος
Οργάνωση & διαχείριση αποθήκης
Προγραμματισμός & διεκπεραίωση παραγγελιών καταστήματος, επικοινωνία με προμηθευτές

Προφίλ Υποψηφίων:
Τουλάχιστον 3ετή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
Απολυτήριο λυκείου (ή/ και επιπλέον σπουδές θα θεωρηθούν επιπρόσθετο προσόν)
Καλή γνώση Αγγλικών
Επιθυμητή γνώση παρασκευής καφέ και εμπειρία στον χώρο της εστίασης
Δεξιότητες οργάνωσης, προγραμματισμού & προτεραιοποίησης εργασιών
Ομαδικό πνεύμα, ευγένεια, φιλική διάθεση
Ευελιξία & προσαρμοστικότητα
Συνέπεια & επαγγελματική συμπεριφορά
Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)

Προσφέρεται:
Άριστο περιβάλλον εργασίας σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο δίκτυο καταστημάτων
Διαρκής εκπαίδευση
Πλήρης απασχόληση, πλήρης ασφάλιση
Προοπτικές εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικών στο email: [email protected]

Κωδικός Θέσης: MAR_TS22